Звернення батьків до Верховної Ради Правосуддя
 
 
 
 • БАТЬКИ УКРАЇНИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДО НОВОГО ВЕРХОВНОГО СУДУ ДВОХ НАЙОДІОЗНІШИХ СУДДІВ ЗІ СТАРОГО ВЕРХОВНОГО СУДУ, ВИННИХ У ЗАМАХУ НА КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА РІВНОСТІ ЧОЛОВІКА ТА ЖІНКИ.
  19 вересня 2017 року у Вищій Раді Правосуддя (м.Київ, вул.Студентська, 12-а) буде вирішуватись питання про проходження до нового Верховного Суду двох найодіозніших суддів зі старого складу Верховного Суду України: Лященко Наталії Павлівни та Симоненко Валентини Миколаївни.

  Ці дві судді, 14 грудня 2016 року, зробивши замах на конституційне право рівності людей в Україні, прийняли рішення №6-2445цс16, яким зазначили, що кожна малолітня дитина після розлучення батьків має жити виключно з матір’ю.

  Судді не просто вперше в Україні узаконили дискримінацію, а й зробили це, використавши не норму українського законодавства – Декларацію прав дитини, що заборонено Конституцією України, Цивільним процесуальним кодексом України, Законом України «Про судоустрій та статус суддів», Сімейним кодексом України.

  У липні 2017 року Європейський суд з прав людини виніс рішення у справі «М.С. проти України», де «розгромив» подібне порушення прав людини в України. Це рішення набуло розголосу і вдарило по застарілій судовій системі, але двоє винних «верховних» суддів України, навіть після такої ганьби, намагаються отримати путівку до нового Верховного Суду України, щоб продовжувати нехтувати правами людини і довічно утримуватись за рахунок платників податків.

  За подібне протиправне рішення судді мали б сидіти за гратами.

  Саме так вважає громадська організація «Батько МАЄ ПРАВО», яка об’єднала сотні батьків в Україні, які борються за права рівності чоловіка і жінки на виховання дітей.

  14 лютого 2017 року ГО «Батько МАЄ ПРАВО» звернулась до Генерального прокурора України з вимогою відкрити кримінальне провадження і розслідувати злочин, вчинений суддями Верховного Суду України Лященко Наталією та Симоненко Валентиною. Попри деклароване дотримання прав закону, Генеральний прокурор не наважився «замахнутись» на верховних суддів.

  ГО «Батько МАЄ ПРАВО» подало до суду на Уповноваженого ВРУ з прав людини Валерію Лутковську і виграло суд, який змусив захистити права батьків.

  Нещодавно, вперше в України, ГО «Батько МАЄ ПРАВО» подало позов проти Верховної Ради України в інтересах 100 громадян України, щоб довести в судовому порядку, що дискримінаційні приписи вищезгадуваної Декларації, застосовані одіозними суддями, не можуть міститись на сайті ВРУ.

  Наприкінці серпня 2017 ГО «Батько МАЄ ПРАВО» вчергове подало позов проти Уповноваженого ВРУ з прав людини в інтересах вже 140 громадян України, батьків і матерів, дідусів і бабусь, з вимогою визнати порушенням прав людини правовий висновок ВСУ, допущений одіозними суддями Наталією Лященко та Валентиною Симоненко.

  19-20 вересня 2017 року буде прийняте рішення Вищою Радою Правосуддя чи надати «путівку» одіозним суддям до нового Верховного Суду. Одним з тих, хто буде приймати рішення щодо долі суддів буде їх керівник – голова ВСУ Ярослав Романюк, який разом з вищезазначеними суддями узаконив дискримінацію батьків України на виховання дітей. Чи «виклює ворон ворону око» з’ясується у вівторок 19 вересня 2107.

  Батьки вважають, що якщо ВРП «протягне» рішення, то це стане ганьбою України на європейській арені на роки.

  Саме тому десятки батьків України 19 вересня 2017 року о 13.30 проведуть мітинг біля стін Вищої Ради Правосуддя з метою не допустити одіозних суддів зі старого Верховного Суду України Наталію Лященко та Валентину Симоненко до оновленої найвищої судової інстанції держави.

  Батьки будуть присутні також і на самому засіданні, тримаючи протестні плакати, щоб повернути в Україні право на прозоре правосуддя.

  Головна мета – не тільки не допустити одіозних суддів, порушників Конституції до нового Верховного Суду, а й змусити вже новий склад Верховного Суду скасувати ганебний дискримінаційний правовий висновок, висловлений у рішенні ВСУ №6-2445цс16.

  Серед учасників акції буде голова ГО «Батько МАЄ ПРАВО», засновник найбільшої батьківської спільноти України. По його дитині одіозні судді тричі приймали негативні рішення, керуючись дискримінацією права батька, що призвело до наступної гучної справи «Швець проти України», відкритої Європейським судом з прав людини і яка має перспективи стати найгучнішою справою у сімейних правовідносинах проти України, яка коли-небудь розглядалась Європейським Судом проти України. Уряд України вже дає пояснення у цій справі.

  Батьки України готові йди до кінця у своїх намірах забезпечити в Україні права рівності чоловіка та жінки на виховання дітей, і у разі, «протягнення» рішення у ВРП по одіозним суддям звернуться до Президента України з метою не підписувати призначення даних суддів. У разі відмови Президента на нього чекає судовий позов від сотень батьків України.

  Акція відбудеться біля приміщення Вищої Ради Правосуддя 19 вересня 2017 року о 13.30 за адресою: вул.Студентська, 12А.

 • Ознайомитися зі змістом заяви до ВРП можна тут: